onsemi
제품 번호:
NCP707CMX180TCG
제조업체:
패키지:
4-XDFN (1x1)
배치:
-
설명:
LDO REGULATOR, 200 MA, ULTRA-LOW
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
2714
$0.1045
$283.613
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Quiescent (Iq) | 35 µA |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| PSRR | - |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 200mA |
| Number of Regulators | 1 |
| Output Configuration | Positive |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 4-XDFN (1x1) |
| Series | - |
| Control Features | Enable |
| Package / Case | 4-XDFN Exposed Pad |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature |
| Mfr | onsemi |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.8V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.38V @ 200mA |
| Package | Bulk |