onsemi
제품 번호:
NCP81145MNTBG
제조업체:
패키지:
8-DFN (2x2)
배치:
-
설명:
IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8DFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.608
$0.608
10
$0.53675
$5.3675
25
$0.50388
$12.597
100
$0.381995
$38.1995
250
$0.32509
$81.2725
500
$0.308826
$154.413
1000
$0.235686
$235.686
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Input Type | Non-Inverting |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Rise / Fall Time (Typ) | 16ns, 11ns |
| Number of Drivers | 2 |
| Gate Type | N-Channel MOSFET |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-DFN (2x2) |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | - |
| Series | - |
| Package / Case | 8-VFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | onsemi |
| Channel Type | Synchronous |
| High Side Voltage - Max (Bootstrap) | 35 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | NCP81145 |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 0.6V, 3.3V |