onsemi
제품 번호:
NCT72CMTR2G
제조업체:
패키지:
8-WDFN (2x2)
배치:
-
설명:
SENSOR DIGITAL -40C-125C 8WDFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.546
$2.546
10
$2.28475
$22.8475
25
$2.15574
$53.8935
100
$1.72463
$172.463
250
$1.509018
$377.2545
500
$1.465907
$732.9535
1000
$1.164111
$1164.111
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Sensing Temperature - Local | -40°C ~ 125°C |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Test Condition | -20°C ~ 110°C |
| Sensing Temperature - Remote | -64°C ~ 191°C |
| Output Type | I²C/SMBus |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-WDFN (2x2) |
| Accuracy - Highest (Lowest) | ±2.5°C |
| Series | - |
| Package / Case | 8-WFDFN |
| Sensor Type | Digital, Local/Remote |
| Voltage - Supply | 2.8V ~ 3.6V |
| Mfr | onsemi |
| Features | One-Shot, Output Switch, Programmable Limit, Shutdown Mode, Standby Mode |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | NCT72 |
| Resolution | 8 b |