onsemi
제품 번호:
NCV21912DR2G
제조업체:
패키지:
8-SOIC
배치:
-
설명:
IC OPAMP ZER-DRIFT 2CIRC 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.356
$2.356
10
$2.11755
$21.1755
25
$1.99804
$49.951
100
$1.598375
$159.8375
250
$1.398552
$349.638
500
$1.358576
$679.288
1000
$1.078877
$1078.877
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 1.6V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 2 MHz |
| Current - Supply | 475µA (x2 Channels) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 100 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 1 µV |
| Series | Automotive, AEC-Q100, Zero-Drift |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 4 V |
| Mfr | onsemi |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Zero-Drift |
| Current - Output / Channel | 18 mA |
| Base Product Number | NCV21912 |