onsemi
제품 번호:
NCV2250SQ2T2G
제조업체:
패키지:
SC-88A (SC-70-5/SOT-353)
배치:
-
설명:
IC COMPARATOR 1 GEN PUR SC88A
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.6175
$0.6175
10
$0.54435
$5.4435
25
$0.5111
$12.7775
100
$0.38741
$38.741
250
$0.329688
$82.422
500
$0.313196
$156.598
1000
$0.23902
$239.02
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| CMRR, PSRR (Typ) | 81dB CMRR, 88dB PSRR |
| Propagation Delay (Max) | 64ns |
| Output Type | Push-Pull, Rail-to-Rail |
| Current - Output (Typ) | 48mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SC-88A (SC-70-5/SOT-353) |
| Voltage - Input Offset (Max) | 6mV @ 5V |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| Mfr | onsemi |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 1.8V ~ 5.5V |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Input Bias (Max) | 20pA @ 5V |
| Hysteresis | - |
| Current - Quiescent (Max) | 200µA |
| Base Product Number | NCV2250 |