onsemi
제품 번호:
NCV33063AVDR2G
제조업체:
패키지:
8-SOIC
배치:
-
설명:
IC REG BUCK BST ADJ 1.5A 8SOIC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.3205
$1.3205
10
$1.18275
$11.8275
25
$1.1229
$28.0725
100
$0.862315
$86.2315
250
$0.762052
$190.513
500
$0.721924
$360.962
1000
$0.561498
$561.498
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Voltage - Input (Max) | 40V |
| Output Type | Adjustable |
| Current - Output | 1.5A (Switch) |
| Output Configuration | Positive or Negative |
| Topology | Buck, Boost |
| Voltage - Output (Max) | 40V (Switch) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 3V |
| Function | Step-Up, Step-Down |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Frequency - Switching | 33kHz |
| Mfr | onsemi |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.25V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | NCV33063 |