onsemi
제품 번호:
NCV51198PDR2G
제조업체:
패키지:
8-SOIC-EP
배치:
-
설명:
IC REG LDO DDR 1OUT 8SOIC
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Applications | LDO (Linear), DDR |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 8-SOIC-EP |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad |
| Voltage - Output | 0.64V ~ 1.385V |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 1.35V ~ 2.5V |
| Base Product Number | NCV51198 |