onsemi
제품 번호:
NCV8177AMTW110TCG-A642
제조업체:
패키지:
8-WDFNW (2x2)
배치:
-
설명:
IC REG LINEAR 1.1V 500MA 8WDFNW
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.589
$0.589
10
$0.50255
$5.0255
25
$0.4693
$11.7325
100
$0.348555
$34.8555
250
$0.29488
$73.72
500
$0.281485
$140.7425
1000
$0.207765
$207.765
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Current - Quiescent (Iq) | 90 µA |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| PSRR | 75dB (1kHz) |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 500mA |
| Number of Regulators | 1 |
| Output Configuration | Positive |
| Mounting Type | Surface Mount, Wettable Flank |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-WDFNW (2x2) |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Control Features | Enable |
| Package / Case | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature |
| Mfr | onsemi |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.1V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | NCV8177 |