NetPower
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$19.475
$19.475
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Input (Max) | 18V |
| Approval Agency | cURus |
| Voltage - Output 1 | 0.75 ~ 5.5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 1.30" L x 0.53" W x 0.32" H (33.0mm x 13.5mm x 8.1mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Current - Output (Max) | 30A |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 8.5V |
| Series | NES |
| Control Features | Enable, Active Low |
| Type | Non-Isolated PoL Module |
| Package / Case | - |
| Efficiency | 96% |
| Mfr | NetPower |
| Features | Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense |
| Package | Tray |
| Base Product Number | NES1000 |