NEV3.3M100AA
NTE Electronics, Inc
제품 번호:
NEV3.3M100AA
제조업체:
NTE Electronics, Inc
설명:
CAP ALUM 3.3UF 20% 100V RADIAL
재고 : 532
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 50
사용자 가이드
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.472" (12.00mm)
Tolerance ±20%
Surface Mount Land Size -
Lead Spacing 0.079" (2.00mm)
Voltage - Rated 100 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Series NEV
Package / Case Radial, Can
Mfr NTE Electronics, Inc
Capacitance 3.3 µF