Murata Electronics
제품 번호:
NFE61HT361C2A9L
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FILTER LC(T) 360PF SMD
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.064
$1.064
10
$0.7771
$7.771
25
$0.75962
$18.9905
50
$0.74195
$37.0975
100
$0.67127
$67.127
250
$0.6536
$163.4
500
$0.565269
$282.6345
1000
$0.529929
$529.929
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Attenuation Value | - |
| Filter Order | 3rd |
| Applications | Automotive |
| Center / Cutoff Frequency | - |
| Values | C = 360pF |
| Voltage - Rated | 100V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.268" L x 0.063" W (6.80mm x 1.60mm) |
| Product Status | Active |
| ESD Protection | No |
| Series | EMIFIL®, NFE61 |
| Type | Low Pass |
| Package / Case | 2706 (6816 Metric), 3 PC Pad |
| Number of Channels | 1 |
| Technology | LC (T-Type) |
| Mfr | Murata Electronics |
| Height | 0.075" (1.90mm) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Resistance - Channel (Ohms) | - |
| Current | 2 A |
| Base Product Number | NFE61HT |