Murata Electronics
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.1045
$0.1045
10
$0.1007
$1.007
25
$0.09766
$2.4415
50
$0.09424
$4.712
100
$0.08949
$8.949
250
$0.074822
$18.7055
500
$0.058064
$29.032
1000
$0.0553
$55.3
5000
$0.048792
$243.96
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insertion Loss | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 40mOhm |
| Tolerance | ±20% |
| Voltage - Rated | 2.5V |
| Thread Size | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Temperature Coefficient | - |
| Size / Dimension | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Height (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | EMIFIL®, NFM18 |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric), 3 PC Pad |
| Mfr | Murata Electronics |
| Capacitance | 9.1 µF |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current | 2 A |
| Base Product Number | NFM15PC |