NFR2500002207JR500
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
제품 번호:
NFR2500002207JR500
패키지:
Axial
설명:
RES 0.22 OHM 1/3W 5% AXIAL
재고 : 5831
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 220 mOhms
Series NFR25
Power (Watts) 0.333W, 1/3W