Newhaven Display Intl
제품 번호:
NHD-0212WH-AYYH-JT#
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LCD MOD 24DIG 12X2 TRANS YLW/GRN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.6685
$10.6685
5
$10.0244
$50.122
10
$9.3841
$93.841
50
$8.85096
$442.548
100
$8.42441
$842.441
250
$7.997822
$1999.4555
500
$7.677919
$3838.9595
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Character Format | 5 x 8 Dots |
| Viewing Area | 46.00mm L x 14.50mm W |
| Controller Type | ST7066 |
| Display Mode | Transflective |
| Text Color | Blue |
| Product Status | Active |
| Character Size | 5.50mm H x 2.65mm W |
| Series | - |
| Display Format | 12 x 2 |
| Display Type | STN - Super-Twisted Nematic |
| Number of Characters | 24 |
| Backlight | LED - Yellow/Green |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Background Color | Green |
| Dot Size | 0.45mm W x 0.60mm H |
| Mfr | Newhaven Display Intl |
| Outline L x W x H | 55.70mm x 32.00mm x 9.70mm |
| Package | Box |
| Interface | Parallel |
| Base Product Number | NHD-0212 |