Newhaven Display Intl
제품 번호:
NHD-02161Z-FSY-YBW-C
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LCD MOD 32DIG 16X2 TRANS YLW/GRN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$10.716
$10.716
5
$10.0738
$50.369
10
$9.4297
$94.297
50
$8.89428
$444.714
100
$8.46564
$846.564
250
$8.037
$2009.25
500
$7.715558
$3857.779
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Character Format | 5 x 8 Dots |
| Viewing Area | 36.00mm L x 10.00mm W |
| Controller Type | SPLC780D OR ST7066U |
| Display Mode | Transflective |
| Text Color | Blue |
| Product Status | Active |
| Character Size | 3.23mm H x 1.85mm W |
| Series | - |
| Display Format | 16 x 2 |
| Display Type | STN - Super-Twisted Nematic |
| Number of Characters | 32 |
| Backlight | LED - Yellow/Green |
| Voltage - Supply | 4.7V ~ 5.5V |
| Background Color | Green |
| Dot Size | 0.33mm W x 0.36mm H |
| Mfr | Newhaven Display Intl |
| Outline L x W x H | 53.00mm x 20.00mm x 8.50mm |
| Package | Box |
| Interface | Parallel |
| Base Product Number | NHD-02161 |