Newhaven Display Intl
제품 번호:
NHD-0216HZ-FSW-FBW-33V3C
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LCD MOD 32DIG 16X2 TRANSFLCT WHT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$12.35
$12.35
5
$11.6128
$58.064
10
$10.87085
$108.7085
50
$10.25335
$512.6675
100
$9.75916
$975.916
250
$9.265008
$2316.252
500
$8.894432
$4447.216
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Character Format | 5 x 8 Dots |
| Viewing Area | 54.00mm L x 14.40mm W |
| Controller Type | SPLC780D OR ST7066U |
| Display Mode | Transflective |
| Text Color | Black |
| Product Status | Active |
| Character Size | 4.99mm H x 2.55mm W |
| Series | - |
| Display Format | 16 x 2 |
| Display Type | FSTN - Film Super-Twisted Nematic |
| Number of Characters | 32 |
| Backlight | LED - White |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Background Color | White |
| Dot Size | 0.47mm W x 0.58mm H |
| Mfr | Newhaven Display Intl |
| Outline L x W x H | 65.50mm x 36.70mm x 15.00mm |
| Package | Bulk |
| Interface | Parallel |
| Base Product Number | NHD-0216 |