Newhaven Display Intl
제품 번호:
NHD-0420D3Z-NSW-BBW-V3
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
LCD MOD 80DIG 20X4 TRANSMISV WHT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$26.201
$26.201
5
$25.7412
$128.706
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Character Format | 5 x 8 Dots |
| Viewing Area | 76.00mm L x 25.20mm W |
| Controller Type | PIC16F699 |
| Display Mode | Transmissive |
| Text Color | White |
| Product Status | Active |
| Character Size | 4.75mm H x 2.95mm W |
| Series | - |
| Display Format | 20 x 4 |
| Display Type | STN - Super-Twisted Nematic |
| Number of Characters | 80 |
| Backlight | LED - White |
| Voltage - Supply | 4.7V ~ 5.5V |
| Background Color | Blue |
| Dot Size | 0.55mm W x 0.55mm H |
| Mfr | Newhaven Display Intl |
| Outline L x W x H | 98.00mm x 60.00mm x 13.50mm |
| Package | Tray |
| Interface | I²C, RS-232, SPI |
| Base Product Number | NHD-0420 |