Nisshinbo Micro Devices Inc.
제품 번호:
NJG1816K75-TE1
패키지:
6-DFN (1x1)
배치:
-
설명:
IC RF SWITCH SPDT 3GHZ 6DFN
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.722
$0.722
10
$0.6365
$6.365
25
$0.59774
$14.9435
100
$0.48792
$48.792
250
$0.453188
$113.297
500
$0.3857
$192.85
1000
$0.30856
$308.56
2500
$0.289275
$723.1875
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Insertion Loss | 0.45dB |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Frequency Range | 50MHz ~ 3GHz |
| IIP3 | - |
| Circuit | SPDT |
| Topology | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-DFN (1x1) |
| Series | - |
| Package / Case | 6-XFDFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 1.6V ~ 4V |
| Test Frequency | 920MHz |
| Mfr | Nisshinbo Micro Devices Inc. |
| Isolation | 30dB |
| Features | - |
| P1dB | - |
| RF Type | SIGFOX, LoRaWAN, Wi-SUN |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Impedance | 50Ohm |