Panduit Corp
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Color | Black |
| Material | Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Obsolete |
| Depth | 0.524" (13.30mm) |
| Series | - |
| Type | Module Frame (106 Duplex) |
| For Use With/Related Products | NetKey® Series |
| Number of Ports | 2 |
| Length | 4.098" (104.10mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Style | Single Gang |
| Features | - |
| Port Direction | Straight |
| Package | Bulk |
| Width | 1.500" (38.10mm) |