Panduit Corp
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$9.5855
$9.5855
10
$9.32615
$93.2615
25
$9.06718
$226.6795
50
$8.80821
$440.4105
100
$8.549145
$854.9145
500
$8.29008
$4145.04
1000
$8.031015
$8031.015
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Color | White, Off |
| Material | - |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Depth | 1.260" (32.00mm) |
| Series | NetKey® |
| Type | Mounting Box |
| For Use With/Related Products | NetKey® Series |
| Number of Ports | 6 |
| Length | 6.661" (169.20mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Style | Surface Mount |
| Features | - |
| Port Direction | Straight |
| Package | Bulk |
| Width | 4.701" (119.40mm) |
| Base Product Number | NK6BXI |