NimbeLink, LLC
제품 번호:
NL-SW-LTE-GELS3-E
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
RF TXRX MOD CELL U.FL TH VERIZON
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$94.05
$94.05
100
$85.5
$8550
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Current - Transmitting | 1.5A |
| Serial Interfaces | UART, USB |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| RF Family/Standard | Cellular |
| Power - Output | - |
| Antenna Type | Antenna Not Included, U.FL |
| Series | Skywire® |
| Sensitivity | - |
| Memory Size | - |
| Package / Case | 20-DIP Module |
| Data Rate | - |
| Current - Receiving | 1.5A |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Modulation | - |
| Mfr | NimbeLink, LLC |
| Frequency | 700MHz, 1.7GHz |
| Utilized IC / Part | - |
| Package | Tube |
| Protocol | 4G LTE CAT-1 (Verizon) |
| Base Product Number | NL-SW-LTE |