Essentra Components
제품 번호:
NM-20-R20
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
CBL CLAMP P-TYPE GREEN FASTENER
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$8.4645
$8.4645
10
$7.61995
$76.1995
25
$7.17782
$179.4455
50
$6.9939
$349.695
100
$6.809885
$680.9885
250
$6.073654
$1518.4135
500
$5.705567
$2852.7835
1000
$5.04299
$5042.99
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Color | Green |
| Panel Hole Size | 0.206" (5.23mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Mounting Type | Fastener |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | Ribbed |
| Series | Richco |
| Screw Size | #10 (M5) |
| Type | Clamp, P-Type |
| Panel Thickness | - |
| Length | - |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | Eyelet, Heat Stabilized |
| Bundle Center to Mounting Center | 1.066" (27.08mm) |
| Height | - |
| Package | Bulk |
| Width | 0.553" (14.05mm) |
| Adhesive | - |
| Material Thickness | 0.120" (3.05mm) |
| Opening Size | 1.250" (31.75mm) |
| Base Product Number | NM-20 |