Panduit Corp
제품 번호:
NNC50X75WH2
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
WIRE DUCT SLOTTED 2PC SCRW 6.56'
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$153.368
$153.368
10
$148.98945
$1489.8945
25
$144.6071
$3615.1775
50
$140.22513
$7011.2565
100
$135.84316
$13584.316
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wire Duct Type | Slotted (Raceway), 2 Piece |
| Color | White |
| Material | Polyphenylene Oxide (PPO), Halogen Free |
| Mounting Type | Screw |
| Product Status | Active |
| Series | PANDUCT® Type NNC |
| Length | 6.56' (2.00m) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | Separate Snap in Lid (Included) |
| Height | 2.850" (72.40mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 1.950" (49.53mm) |
| Base Product Number | NNC50X |