/ Fixed Inductors / NPIM32PA3R3MTRQYF
minImg
NPIM32PA3R3MTRQYF
NIC Components Corp
제품 번호:
NPIM32PA3R3MTRQYF
제조업체:
NIC Components Corp
설명:
IND SMT 3.5X3.2X1.83.3UH3A0.1
재고 : 3000
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 3000
사용자 가이드
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 3.5A
Height - Seated (Max) 0.070" (1.80mm)
Shielding Shielded
Size / Dimension 0.138" L x 0.126" W (3.50mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 145mOhm
Inductance 3.3 µH