onsemi
제품 번호:
NSBA144EDP6T5G
제조업체:
패키지:
SOT-963
배치:
-
설명:
TRANS PREBIAS 2PNP 50V SOT963
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.4465
$0.4465
10
$0.3363
$3.363
100
$0.209665
$20.9665
500
$0.14345
$71.725
1000
$0.110342
$110.342
2000
$0.099313
$198.626
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Frequency - Transition | - |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 100mA |
| Resistor - Base (R1) | 47kOhms |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 250mV @ 300µA, 10mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 50V |
| Supplier Device Package | SOT-963 |
| Series | - |
| Transistor Type | 2 PNP - Pre-Biased (Dual) |
| Package / Case | SOT-963 |
| Power - Max | 408mW |
| Resistor - Emitter Base (R2) | 47kOhms |
| Mfr | onsemi |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 500nA |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 80 @ 5mA, 10V |
| Base Product Number | NSBA144 |