onsemi
제품 번호:
NSBC143ZF3T5G
제조업체:
패키지:
SOT-1123
배치:
-
설명:
TRANS PREBIAS NPN 50V SOT1123
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.3515
$0.3515
10
$0.28405
$2.8405
100
$0.19342
$19.342
500
$0.145084
$72.542
1000
$0.108804
$108.804
2000
$0.09974
$199.48
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Current - Collector (Ic) (Max) | 100 mA |
| Resistor - Base (R1) | 4.7 kOhms |
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic | 250mV @ 1mA, 10mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 50 V |
| Supplier Device Package | SOT-1123 |
| Series | - |
| Transistor Type | NPN - Pre-Biased |
| Package / Case | SOT-1123 |
| Power - Max | 254 mW |
| Resistor - Emitter Base (R2) | 47 kOhms |
| Mfr | onsemi |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 500nA |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce | 80 @ 5mA, 10V |
| Base Product Number | NSBC143 |