onsemi
제품 번호:
NSIC2030JBT3G
제조업체:
패키지:
SMB
배치:
-
설명:
IC CURRENT REGULATOR 15% SMB
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 175°C |
| Current - Output | 30mA |
| Sensing Method | High/Low-Side |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SMB |
| Function | Current Regulator |
| Series | - |
| Accuracy | ±15% |
| Package / Case | DO-214AA, SMB |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 120V |
| Base Product Number | NSIC2030 |