onsemi
제품 번호:
NSR1030QMUTAG
제조업체:
패키지:
4-UDFN (3x3)
배치:
-
설명:
BRIDGE RECT 1PHASE 30V 1A 4UDFN
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Operating Temperature | 125°C (TJ) |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 30 V |
| Diode Type | Single Phase |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Supplier Device Package | 4-UDFN (3x3) |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 20 µA @ 30 V |
| Series | - |
| Package / Case | 4-UDFN Exposed Pad |
| Technology | Schottky |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 600 mV @ 1 A |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Average Rectified (Io) | 1 A |
| Base Product Number | NSR103 |