onsemi
제품 번호:
NSVMMBD353LT1G
제조업체:
패키지:
SOT-23-3 (TO-236)
배치:
-
설명:
DIODE SCHOTTKY 7V 225MW SOT23-3
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.589
$0.589
10
$0.5016
$5.016
25
$0.46854
$11.7135
100
$0.374775
$37.4775
250
$0.348004
$87.001
500
$0.294462
$147.231
1000
$0.227544
$227.544
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Capacitance @ Vr, F | 1pF @ 0V, 1MHz |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 7V |
| Diode Type | Schottky - 1 Pair Series Connection |
| Product Status | Active |
| Resistance @ If, F | - |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 (TO-236) |
| Power Dissipation (Max) | 225 mW |
| Series | Automotive, AEC-Q101 |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Mfr | onsemi |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | MMBD353 |