Schneider Electric
제품 번호:
NSYTRP24SC
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
PUSH-INTERMINAL KNIFEDISC 4PT 2,
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Number of Positions | 4 |
| Stripping Length | 10mm |
| Termination Style | Push In |
| Color | Gray |
| Fuse Type | - |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Terminal - Width | 5.2mm |
| Current - IEC | 20 A |
| Product Status | Active |
| Number of Levels | 1 |
| Series | Linergy TR |
| Current - UL | 20 A |
| Type | Disconnect |
| Disconnect Type | Switch, Knife |
| Voltage - UL | 300V |
| Mfr | Schneider Electric |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Package | Box |
| Wire Gauge or Range - mm² | 0.14-4mm² |
| Voltage - IEC | 400V |
| Wire Gauge or Range - AWG | - |