NTE Electronics, Inc
제품 번호:
NTE1973
제조업체:
패키지:
TO-220
배치:
-
설명:
IC REG LIN -15V TO220 FULL PACK
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.75
$4.75
10
$4.5125
$45.125
20
$4.275
$85.5
50
$4.0375
$201.875
100
$3.9425
$394.25
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -30°C ~ 75°C (TA) |
| Current - Quiescent (Iq) | 6 mA |
| Voltage - Input (Max) | - |
| PSRR | 70dB (120Hz) |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | - |
| Number of Regulators | 1 |
| Output Configuration | Negative |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-220 |
| Series | - |
| Control Features | - |
| Package / Case | TO-220-3 |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature |
| Mfr | NTE Electronics, Inc |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | -15V |
| Voltage Dropout (Max) | - |
| Package | Bag |