NTE Electronics, Inc
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.615
$1.615
10
$1.539
$15.39
20
$1.4535
$29.07
50
$1.3775
$68.875
100
$1.3395
$133.95
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wavelength - Dominant | - |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 30° |
| Color | White |
| Current - Test | 20mA |
| Millicandela Rating | 6350mcd |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 7.90mm Dia |
| Height (Max) | 11.00mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8mm |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | NTE Electronics, Inc |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3V |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Bag |
| Lens Size | 8.00mm Dia |