NTE Electronics, Inc
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.895
$3.895
10
$3.705
$37.05
20
$3.5055
$70.11
50
$3.3155
$165.775
100
$3.23
$323
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Color | Amber |
| Current - Test | 20mA |
| Millicandela Rating | 2.2mcd |
| Size / Dimension | - |
| Product Status | Active |
| Power Dissipation (Max) | 75mW |
| Series | - |
| Common Pin | Common Cathode |
| Display Type | 7-Segment |
| Package / Case | - |
| Number of Characters | 1 |
| Digit/Alpha Size | 0.40" (10.16mm) |
| Mfr | NTE Electronics, Inc |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.1V |
| Wavelength - Peak | 605nm |
| Package | Bag |
| Base Product Number | NTE307 |