NDK America, Inc.
제품 번호:
NX8045GB-16.000M-STD-CSF-4
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
데이터 시트:
-
설명:
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Load Capacitance | 8pF |
| Operating Temperature | -10°C ~ 70°C |
| Frequency Tolerance | ±20ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Frequency Stability | ±30ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.315" L x 0.177" W (8.00mm x 4.50mm) |
| Product Status | Not For New Designs |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50 Ohms |
| Series | NX8045GB |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Mfr | NDK America, Inc. |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 16 MHz |
| Package | Bulk |