Littelfuse Inc.
제품 번호:
NYC0102BLT1G
제조업체:
패키지:
SOT-23-3
배치:
-
설명:
SCR 200V 250MA SOT23-3
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.6365
$0.6365
10
$0.5567
$5.567
100
$0.426835
$42.6835
500
$0.337402
$168.701
1000
$0.269924
$269.924
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Off State (Max) | 1 µA |
| SCR Type | Sensitive Gate |
| Current - Hold (Ih) (Max) | 6 mA |
| Current - Gate Trigger (Igt) (Max) | 200 µA |
| Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max) | 800 mV |
| Voltage - On State (Vtm) (Max) | 1.7 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Voltage - Off State | 200 V |
| Series | - |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) | 7A @ 60Hz |
| Base Product Number | NYC0102 |
| Current - On State (It (RMS)) (Max) | 250 mA |