Orion Fans
제품 번호:
OA109AP-11-1WBR
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
115VAC 120X38MM REVERSE AIRFLOW
수량:
배달:

지불:
RFQ를 보내 주시면 즉시 응답하겠습니다.

| Air Flow | 99.0 CFM (2.77m³/min) |
| Noise | 47.0dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | - |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 115VAC |
| Voltage Range | 80 ~ 130VAC |
| Product Status | Active |
| RPM | 3100 RPM |
| Mfr | Orion Fans |
| Material - Frame | Aluminum |
| Features | - |
| Width | 38.50mm |
| Operating Temperature | -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) |
| Static Pressure | 0.330 in H2O (82.2 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | cURus, TUV |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Size / Dimension | Square - 119.5mm L x 119.5mm H |
| Weight | - |
| Lifetime @ Temp. | 60000 Hrs @ 40°C |
| Material - Blade | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Series | OA109AP |
| Power (Watts) | 15.00W |
| Package | Bulk |