Orion Fans
제품 번호:
OA125AP-11/22-1WB
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FAN AXL 119.5X26.2MM 115/230VAC
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$28.31
$28.31
10
$25.8552
$258.552
25
$24.8729
$621.8225
50
$23.23662
$1161.831
100
$21.43656
$2143.656
250
$21.109228
$5277.307
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Air Flow | 81.0 CFM (2.27m³/min) |
| Noise | 32.0dB |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | - |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 115/230VAC |
| Voltage Range | 100 ~ 240VAC |
| Product Status | Active |
| RPM | 2900 RPM |
| Mfr | Orion Fans |
| Material - Frame | Aluminum |
| Features | Dual Voltage |
| Width | 25.00mm |
| Operating Temperature | -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) |
| Static Pressure | 0.230 in H2O (57.3 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | - |
| Termination | 4 Wire Leads |
| Size / Dimension | Square - 120mm L x 120mm H |
| Weight | - |
| Lifetime @ Temp. | 60000 Hrs @ 40°C |
| Material - Blade | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Series | OA125 |
| Power (Watts) | 13.00W |
| Package | Box |
| Base Product Number | OA125AP |