Orion Fans
제품 번호:
OD172SAP-48HTB
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
FAN AXIAL 172X51MM 48VDC TERM
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$89.2145
$89.2145
10
$80.18285
$801.8285
25
$79.0533
$1976.3325
50
$73.97118
$3698.559
100
$72.277235
$7227.7235
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Air Flow | 235.0 CFM (6.58m³/min) |
| Noise | 52.0dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | 0.480A |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 48VDC |
| Voltage Range | 40 ~ 52VDC |
| Product Status | Active |
| RPM | 3200 RPM |
| Mfr | Orion Fans |
| Material - Frame | Aluminum |
| Features | Auto Restart |
| Width | 51.00mm |
| Operating Temperature | -13 ~ 149°F (-25 ~ 65°C) |
| Static Pressure | 0.770 in H2O (191.8 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | CE, cURus, TUV, UR |
| Termination | 2 Terminals |
| Size / Dimension | Rectangular/Rounded - 172mm L x 150mm H |
| Weight | - |
| Lifetime @ Temp. | 70000 Hrs @ 40°C |
| Material - Blade | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Series | OD172SAP |
| Power (Watts) | 24 W |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | OD172SAP |