OD254AP-24HB
Orion Fans
제품 번호:
OD254AP-24HB
제조업체:
Orion Fans
설명:
FAN AXIAL 254X89MM 24VDC WIRE
재고 : 542
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Air Flow 850.0 CFM (23.80m³/min)
Noise 64.0dB
Ingress Protection -
Current Rating (Amps) 2.65A
Fan Type Tubeaxial
Voltage - Rated 24VDC
Voltage Range 16 ~ 27VDC
Product Status Active
RPM 2500 RPM
Mfr Orion Fans
Material - Frame Aluminum
Features Auto Restart
Width 89.00mm
Operating Temperature -4 ~ 167°F (-20 ~ 75°C)
Static Pressure 0.830 in H2O (206.7 Pa)
Bearing Type Ball
Approval Agency cURus, TUV
Termination 2 Wire Leads
Size / Dimension Round - 254mm Dia
Weight -
Lifetime @ Temp. 40000 Hrs @ 60°C
Material - Blade Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced
Series OD254
Power (Watts) 64 W