OD4015-24MS
Orion Fans
제품 번호:
OD4015-24MS
제조업체:
Orion Fans
설명:
FAN AXIAL 40X15MM 24VDC WIRE
사용자 가이드
Air Flow -
Noise -
Ingress Protection -
Current Rating (Amps) -
Fan Type Tubeaxial
Voltage - Rated 24VDC
Voltage Range -
Product Status Active
RPM -
Mfr Orion Fans
Material - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced
Features -
Width 15.00mm
Operating Temperature -
Static Pressure -
Bearing Type Sleeve
Approval Agency CE, cURus
Termination 2 Wire Leads
Size / Dimension Square - 40mm L x 40mm H