OD8032-24HB
Orion Fans
제품 번호:
OD8032-24HB
제조업체:
Orion Fans
설명:
FAN AXIAL 80.5X32MM 24VDC WIRE
재고 : 58
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
  • 1
사용자 가이드
Air Flow 50.0 CFM (1.40m³/min)
Noise 42.0dB
Ingress Protection -
Current Rating (Amps) 0.120A
Fan Type Tubeaxial
Voltage - Rated 24VDC
Voltage Range 21.6 ~ 26.4VDC
Product Status Active
RPM 3800 RPM
Mfr Orion Fans
Material - Frame Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced
Features -
Width 32.00mm
Operating Temperature -4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
Static Pressure 0.290 in H2O (72.2 Pa)
Bearing Type Ball
Approval Agency cURus, TUV
Termination 2 Wire Leads
Size / Dimension Square - 80.5mm L x 80.5mm H
Weight -
Lifetime @ Temp. 70000 Hrs @ 40°C