Wakefield-Vette
제품 번호:
OMNI-UNI-18-50
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
HEATSINK 18X50MM TO-247 TO-264
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.5645
$6.5645
10
$6.39065
$63.9065
25
$6.03516
$150.879
40
$5.680288
$227.21152
80
$5.325225
$426.018
230
$4.970191
$1143.14393
440
$4.615186
$2030.68184
1000
$4.526446
$4526.446
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Shape | Rectangular, Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 1.500" (38.10mm) |
| Series | OmniKlip™ |
| Type | Board Level, Vertical |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | - |
| Length | 1.969" (50.00mm) |
| Mfr | Wakefield-Vette |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Black Anodized |
| Package | Tray |
| Attachment Method | Clip, Solder Foot |
| Width | 0.710" (18.03mm) |
| Diameter | - |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Package Cooled | TO-247, TO-264 |
| Base Product Number | OMNI-UN |