Texas Instruments
제품 번호:
OPA1637DGKR
제조업체:
패키지:
8-VSSOP
배치:
-
설명:
IC AUDIO 1 CIRCUIT 8VSSOP
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$2.8785
$2.8785
10
$2.58685
$25.8685
25
$2.4453
$61.1325
100
$2.11926
$211.926
250
$2.01058
$502.645
500
$1.804088
$902.044
1000
$1.52152
$1521.52
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Type | Differential |
| -3db Bandwidth | 7 MHz |
| Slew Rate | 15V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 9.2 MHz |
| Current - Supply | 950µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 200 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-VSSOP |
| Voltage - Input Offset | 20 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Audio |
| Current - Output / Channel | 2 nA |
| Base Product Number | OPA1637 |