Texas Instruments
제품 번호:
OPA4182IDR
제조업체:
패키지:
14-SOIC
배치:
-
설명:
36-V, 5-MHZ, QUAD, LOW-NOISE, ZE
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.978
$4.978
10
$4.46785
$44.6785
25
$4.2237
$105.5925
100
$3.66054
$366.054
250
$3.47282
$868.205
500
$3.116152
$1558.076
1000
$2.62808
$2628.08
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| -3db Bandwidth | 3.6 MHz |
| Slew Rate | 10V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 5 MHz |
| Current - Supply | 850µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 50 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 0.45 µV |
| Series | Zero-Drift |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 4.5 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Circuits | 4 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | Zero-Drift |
| Current - Output / Channel | 65 mA |