TT Electronics/Optek Technology
제품 번호:
OPB390L51Z
패키지:
-
배치:
-
설명:
SENSOR OPT SLOT PHOTOTRAN PCB MT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$5.2345
$5.2345
100
$4.9324
$493.24
250
$4.7443
$1186.075
500
$4.587569
$2293.7845
1000
$4.409919
$4409.919
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Sensing Distance | 0.125" (3.18mm) |
| Response Time | - |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 30 mA |
| Output Configuration | Phototransistor |
| Sensing Method | Through-Beam |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 30 V |
| Series | - |
| Type | Unamplified |
| Package / Case | PCB Mount |
| Mfr | TT Electronics/Optek Technology |
| Package | Bulk |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 50 mA |
| Base Product Number | OPB390 |