TT Electronics/Optek Technology
제품 번호:
OPB707A
패키지:
-
배치:
-
설명:
SENSR OPTO TRANS 1.27MM REFL PCB
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$3.211
$3.211
100
$2.9678
$296.78
250
$2.8424
$710.6
500
$2.748369
$1374.1845
1000
$2.64385
$2643.85
2500
$2.560269
$6400.6725
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Sensing Distance | 0.050" (1.27mm) |
| Response Time | - |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 125 mA |
| Output Type | Photodarlington |
| Sensing Method | Reflective |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 15 V |
| Series | - |
| Package / Case | PCB Mount |
| Mfr | TT Electronics/Optek Technology |
| Package | Bulk |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 50 mA |
| Base Product Number | OPB707 |