TT Electronics/Optek Technology
제품 번호:
OPB742WZ
패키지:
-
배치:
-
설명:
SNSR OPTO TRANS 3.81MM REFL C-MT
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$4.6835
$4.6835
100
$4.3681
$436.81
250
$4.19045
$1047.6125
500
$4.044169
$2022.0845
1000
$3.908328
$3908.328
2500
$3.76201
$9405.025
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 80°C |
| Sensing Distance | 0.150" (3.81mm) |
| Response Time | - |
| Output Type | Phototransistor |
| Sensing Method | Reflective |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 30 V |
| Series | - |
| Package / Case | Module, Pre-Wired |
| Mfr | TT Electronics/Optek Technology |
| Package | Bulk |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 40 mA |
| Base Product Number | OPB742 |