TT Electronics/Optek Technology
제품 번호:
OPB830W11Z
패키지:
-
배치:
-
설명:
SENSOR OPT SLOT PHOTOTRANS MODUL
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$6.2795
$6.2795
100
$5.86245
$586.245
250
$5.653488
$1413.372
500
$5.444488
$2722.244
1000
$5.24591
$5245.91
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 80°C |
| Sensing Distance | 0.125" (3.18mm) |
| Response Time | - |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 30 mA |
| Output Configuration | Phototransistor |
| Sensing Method | Through-Beam |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 30 V |
| Series | - |
| Type | Unamplified |
| Package / Case | Module, Pre-Wired |
| Mfr | TT Electronics/Optek Technology |
| Package | Bulk |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 50 mA |
| Base Product Number | OPB830 |