Standex-Meder Electronics
제품 번호:
ORD 324/10-15 AT
패키지:
-
배치:
-
설명:
SWITCH REED SPST-NO 500MA 200V
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$0.646
$0.646
10
$0.6232
$6.232
25
$0.59964
$14.991
100
$0.520505
$52.0505
250
$0.474962
$118.7405
500
$0.44137
$220.685
1000
$0.395789
$395.789
2500
$0.371811
$929.5275
5000
$0.34542
$1727.1
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Carry | 1A (DC) |
| Current - Switching | 500mA (DC) |
| Termination Style | Axial |
| Voltage - Switching DC | 200 V |
| Circuit | SPST-NO |
| Height Above Board | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Operate Range | 10 ~ 15AT |
| Series | ORD |
| Length - Overall | 1.744" (44.30mm) |
| Type | Glass Body Reed |
| Power - Rated | 10W |
| Operate Time | 0.4 ms |
| Mfr | Standex-Meder Electronics |
| Release Time | 0.05 ms |
| Capacitance | 0.3 pF |
| Size - Body | 0.087" Dia x 0.551" L (2.20mm x 14.00mm) |
| Package | Bulk |
| Release Range | - |