On Shore Technology Inc.
제품 번호:
OSTHG050080
제조업체:
패키지:
-
배치:
-
설명:
TERM BLOCK 5POS 5MM PCB
수량:
배달:

지불:
최소: 1 곱셈: 1
Qty
단위 가격
Ext 가격
1
$1.843
$1.843
10
$1.3946
$13.946
25
$1.29276
$32.319
50
$1.16242
$58.121
100
$1.13411
$113.411
250
$0.99237
$248.0925
500
$0.907307
$453.6535
1000
$0.822244
$822.244
5000
$0.723007
$3615.035
원하는 가격이 아닙니까? 지금 RFQ를 보내면 최대한 빨리 연락 드리겠습니다.

| Wire Termination | Screwless - Leg Spring, Push-In Spring |
| Operating Temperature | -30°C ~ 105°C |
| Screw Thread | - |
| Contact Material - Plating | Brass |
| Positions Per Level | 5 |
| Screw Material - Plating | - |
| Torque - Screw | - |
| Housing Material | Thermoplastic |
| Color | Gray |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 12-28 AWG |
| Number of Levels | 1 |
| Series | OSTHG |
| Voltage | 300 V |
| Mating Orientation | Angled |
| Pitch | 0.197" (5.00mm) |
| Mfr | On Shore Technology Inc. |
| Clamp Material - Plating | Steel, Stainless |
| Features | Interlocking (Side) |
| Package | Bulk |
| Current | 15 A |
| Base Product Number | OSTHG05 |